REFORMER - ALETLİ PİLATES
REFORMER - ALETLİ PİLATES
HIDROLIK FITNESS
HIDROLIK FITNESS
POWER PLATE
POWER PLATE
PİLATES MAT
PİLATES MAT
ZUMBA
ZUMBA
OZON SAUNA
OZON SAUNA
ÇOCUK BAKIM ÜNİTESİ
ÇOCUK BAKIM ÜNİTESİ
HELİX
HELİX
WAV-E
WAV-E
YOGA
YOGA

HELİX 

Amerika’dan getirdiğimiz “Helix” isimli cihaz, fitness sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Geçtiğimiz yıl Amerika’da “Yılın Kardiyo Cihazı” ünvanına sahip olan marka, yenilikçi ve patentli teknolojisi ile yepyeni bir sistem sunuyor.

İlk bakışta lateral çalışma yaptıran cihazları andırsa da, pedalların dönüş yönü ve özel patentli teknolojisi ile çok farklı kas gruplarını çalıştıran sistem, 2014 yılından itibaren İngiltere ve Fransa başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde de markete girmiş bulunuyor.

“Helix Lateral Trainer” cihazı, spor yaparken vücudun çalıştırılması en zor olan kas gruplarını bile kolaylıkla çalıştıran, kısa sürede kullanıcıya büyük etkiler veren bir sistem olarak öne çıkıyor. Çalışma sistematiği benzeri cihazlardan çok farklı olan Helix, özellikle alt kas gruplarında kısa sürede büyük etki gösteriyor, kısa sürede vücutta sıkılaşma sağlıyor.

SADECE 20 DAKİKADA YÜKSEK DEĞERDE KALORİ YAKIMI…

Helix’i farkı kılan ayrıntı ise pedalların çalışma yönü… Günümüz cihazlarında pedallar hep ileri/geri yönünde çalışırken, Helix ile pedalların çalışma yönü değişiyor. Yatay 8 rakamını çizecek şekilde yana doğru iki yönlü çalışan pedallar sayesinde, abdominal kaslar dahil tüm alt beden kasları çok kısa sürede etkili ve güvenli olarak çalışabiliyor. Helix ile sadece 20 dakikalık çalışmayla yüksek değerde kalori yakmak artık çok kolay…

POWER PLATE İLE UYUMLU…

Lateral Trainer’ın en büyük özelliklerinden biri de Power Plate ile uyum içersinde çalışması…

HELİX LATERAL TRAİNER’IN ÖZELLİKLERİ…

- Sadece 20 dakikalık çalışma yeterlidir.
- Tüm alt beden kas gruplarını çalıştırır, sıkılaşarak zayıflama sağlar.
- Tüm karın kaslarını çalıştırır.
- Güçlenmenin yanı sıra denge kabiliyetini arttırır.
- Kolay anlaşılır, motivasyonu arttırır.
- Kardiovaskülar çalışmaya müsaittir.
- Kalori harcanmasını hızlandırır, yağ yakılmasını kolaylaştırır.
Pola Fitness Center